Jak vložit mapu MAS do webových stránek

Aby byly stránky užitečné i pro Vás jako MAS (a abychom Vás motivovali ke kontrole údajů), připravili jsme pro Vás možnost vložit do Vašich vlastních www stránek interaktivní mapu, která ukáže aktuální územní vymezení Vaší MAS. Použití této mapy je (a v této základní verzi zůstane) bezplatné, z Vaší strany vyžaduje malé úsilí spojené se zapojením mapy do www stránek.

A. Postup zapojení mapy do webu
Ukázku mapky tak, jak bude vypadat, si můžete prohlédnout na adrese http://www.leaderplus.cz/ukazka-mapy/521/Ekoregion-uhlava. Vložit jí do existujících webových stránek je možné pomocí tzv. iframe, vložením html kódu do zdrojového kódu Vašich stránek: - následuje příklad pro MAS Ekoregion Úhlava:
<iframe src="http://www.leaderplus.cz/mapa-uzemi-mas/521/Ekoregion-uhlava" width="550" height="550" frameborder="0"></iframe>

Pro jinou MAS je třeba zadat jiný identifikátor a název stránky. Ty můžete zkopírovat z adresní řádky v detailu Vaší MAS nebo si o ně napsat na mail seal@seal.cz. Velikost vkládané mapy ovlivníte změnou parametrů [width] a [height]. Věříme, že pokud tyto instrukce předáte Vašemu webmasterovi, rychle si s tím poradí. V opačném případě pomůžeme s řešením.

B. Přístup k aktualizaci územního vymezení a dalších údajů
Údaje o MAS včetně jejího územního vymezení můžete zkontrolovat na adrese http://www.leaderplus.cz/ v detailu MAS. Územní vymezení všech MAS se také pravidelně aktualizuje z dat poskytovaných Národní sítí MAS. Pokud územní vymezení nebo jiné údaje nesouhlasí a chcete je upravit, do jejich editace se dostanete po přihlášení k webu zadáním uživatelského jména a hesla. To získáte (pokud jste si ho neschovali z dřívějších úprav) přes následující odkaz http://www.leaderplus.cz/zapomenute-heslo, kde zadáním Vaší e-mailové adresy vyvoláte zaslání přístupových údajů do mailu. Pokud je původní mailová adresa už nedostupná, obraťte se mailem na seal@seal.cz, přístupové údaje Vám obratem zašleme.